.Default.reDropDownBody { min-width: 60px; }
دوشنبه, 4 تير 1403
  • En
عنوان : پیام آقای دكتر رضایی در محكومیت استكبار جهانی
تاريخ :
 ۱۳۹۱/۰۶/۲۷ 
ساعت : ۱۰:۱۰:۳۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

دکتر رضایی

باسمه تعالی
با سلام و احترام

مردم بزرگوار کشور عزیزمان در طول حیات طیبه انقلاب اسلامی، شاهد بوده اند که هر گاه ایران اسلامی در هر مرحله ای از حرکتهای رو به جلو، موفقیتی در عرصه های مختلف داشته، استکبار جهانی با تدارک سناریویی، تلاش کرده است حلاوت و شیرینی موفقیت ها را در کام امت اسلامی تلخ کند. این بارهم که هنوز، یک ماه از سربلندی و سرافرازی جمهوری اسلامی ایران در برگزاری هرچه با شکوهتر شانزدهمین اجلاس سران کشورهای غیر متعهد و آثار مطلوب آن نمی گذرد؛ بار دیگر دست های ناپاک صهیونیست ها که خباثت خود را در مورد اسائه ادب به کلام ا.. مجید نشان داده بود از آستین خیانت و نیرنگ بیرون آمد و فیلم آمریکایی را به نمایش گذاشت که در آن به سرور کائنات بی احترامی شد
.

این عمل کریه، نشان داد که آنها از بیداری مسلمانان جهان واهمه داشته و از گسترش اسلام عزیز در بین ملل مختلف سخت به وحشت افتاده اند و به مثابه غرق شدگان، به هر فعل ناصواب دست می زنند که به اطمینان، نتیجه عکس در بر خواهد داشت .

ما کارکنان، استادان و دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای با محکوم کردن این حرکت مذبوحانه، اعلام می داریم با پیروی و اطاعت از مقام معظم رهبری، هرگونه پاسخی که معظم له صلاح بدانند همراه با مسلمانان جهان، به طراحان این عمل زشت خواهیم داد تا برای همیشه از مبادرت به چنین اعمال زشت خودداری نمایند .
امید است در سایه رهبری ولی امر مسلمین، شاهد به اهتراز در آمدن پرچم اسلام در سراسر گیتی باشیم .

 

سهراب رضایی

سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ایبازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0